This website uses cookies

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Hollands zilveren munt 9002
Hollands zilveren munt
No reserve price
Woordenboek FR-IT 2098
Woordenboek FR-IT
Starting price 10 EUR
4 Porseleinen figuren 6359
4 Porseleinen figuren
Starting price 10 EUR
Lot diverse sieraden 62
Lot diverse sieraden
Starting price 15 EUR
Esprit horloge 699
Esprit horloge
Starting price 15 EUR
2 Werken, 19e eeuw 1516
2 Werken, 19e eeuw
Starting price 15 EUR
3 Gravures, 18e eeuw 1517
3 Gravures, 18e eeuw
Starting price 15 EUR
Schilderij, Marweffe 1519
Schilderij, Marweffe
Starting price 15 EUR
Theo van Elsen, 3 tekeningen 1521
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Starting price 15 EUR
Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1522
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Starting price 15 EUR
Oosters aquarel 1523
Oosters aquarel
Starting price 15 EUR
Ets 18e eeuw, Rugendas 1524
Ets 18e eeuw, Rugendas
Starting price 15 EUR
2 Antieke gravures 1525
2 Antieke gravures
Starting price 15 EUR
Beddepan 2369
Beddepan
Starting price 15 EUR
Radio 2463
Radio
Starting price 15 EUR
Wandarmatuur 2485
Wandarmatuur
Starting price 15 EUR
Wandlamp + thermometer 2486
Wandlamp + thermometer
Starting price 15 EUR
Muntenset 2723
Muntenset
Starting price 15 EUR
9 Glazen, 19e eeuw 5626
9 Glazen, 19e eeuw
Starting price 15 EUR
2 Delen Fanyence 6152
2 Delen Fanyence
Starting price 15 EUR
2 Kleine vazen 6164
2 Kleine vazen
Starting price 15 EUR
2 Keramieken vazen 6170
2 Keramieken vazen
Starting price 15 EUR
Servies 6445
Servies
Starting price 15 EUR
Lot zilveren zodiacs 86
Lot zilveren zodiacs
Starting price 20 EUR