Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.
Set zilver vergulde oorstekers, vijf paar, met kleurstenen. Rond model met rode en witte stenen, ø 9.5 mm, vierkant model met blauwe middensteen, 10x10 mm, twee markiesmodellen met groene steen en ro...
Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.
Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...
Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø
Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G
Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G
A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G