Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R
Kristallen boboniere met zilveren voet en knop met dolfijn, met geschulpte rand en ster in het midden, gheel op gladde zilveren voet met dubbele filetrand, Holands Cond:R ø20x13cm
Zilveren clown, 925/000, een handstand maken op de trommel. versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte11 cm. ca. 93 gr.
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Fraaie zilveren, 835/000, tabaksdoos. Hollands, voorzien van geribbelde bewerking met scharnier. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven. jl.: X: 1857 ca. 68 gr. 5x6,5x7cm Cond.: G-U
Zilveren clown, 925/000, staand met versierde broek met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., hand ontbreekt. Hoogte 8.5 cm ca. 94 gr.
Anton Heyboer 1924-2005, eigendruk, kip, ingekleurde ets op papier 19x27cm Cond:G
C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G
34x24x16cm...