This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Stilleven
Result: 60 EUR

Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G

Gerard Krol
Starting price 45 EUR

Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R

Kristallen bonboniere
Result: 90 EUR

Kristallen boboniere met zilveren voet en knop met dolfijn, met geschulpte rand en ster in het midden, gheel op gladde zilveren voet met dubbele filetrand, Holands Cond:R ø20x13cm

Zilveren clown met trommel
Starting price 130 EUR

Zilveren clown, 925/000, een handstand maken op de trommel. versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte11 cm. ca. 93 gr.

Schwelgin
Starting price 45 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

Pendant, kippen, gesign. W. Lemmens
Starting price 80 EUR

Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Zilveren vaasje
Starting price 50 EUR

Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.

Schilderij Reichelt, naakte dame
Starting price 225 EUR

Gesigneerd V. Reichelt '39 zittende naakte dame, olieverf op linnen 47x81cm Cond:G

Zilveren tabaksdoos
Starting price 125 EUR

Fraaie zilveren, 835/000, tabaksdoos. Hollands, voorzien van geribbelde bewerking met scharnier. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven. jl.: X: 1857 ca. 68 gr. 5x6,5x7cm Cond.: G-U

Zilveren clown met gele strik
Starting price 140 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met versierde broek met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., hand ontbreekt. Hoogte 8.5 cm ca. 94 gr.

Heyboer 1986, kip
Starting price 140 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, eigendruk, kip, ingekleurde ets op papier 19x27cm Cond:G

6 Zilveren ringen
Result: 55 EUR

Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)

Schilderij, C. Snoeijerbosch
Result: 100 EUR

C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Frans Baayens, Buurs meertje
Starting price 75 EUR

Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G

Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel
Starting price 60 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...

Twee zilveren koetsen
Result: 60 EUR

Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...

Zilveren olielamp
Result: 1.900 EUR

Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...

Zilveren broodschaal
Starting price 350 EUR

Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...

Gouden broche met diamanten
Result: 100 EUR

Mooie ovale broche GG, 585/000 met diamant. Fraai bewerkte ovale broche, vermoedelijk Engels, gekeurd 625, 15, Birmingham, met diamanten en getorste rand. Voorzien van kanonsluiting. Grootte 50x17 mm....

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G

Zilveren dameshorloge
Starting price 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

Zeidler
Starting price 100 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Result: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Gouden ring met bloedkoraal
Result: 275 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...