This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Zilveren loddereindoosje
Starting price 120 EUR

Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm

Chinese kom
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Lederen stoel
Result: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Kopergeslagen laatste avondmaal
Result: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Gouden ring fantasie
Result: 80 EUR

Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw

Kavel diversen
Result: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Zilveren veeartsgereedschap
Starting price 70 EUR

Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr

Lamp
Starting price 40 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G

Zilveren breinaaldenschede
Result: 50 EUR

Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G

3 Delen Duits aardewerk
Result: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

Kaststel Delfts blauw
Starting price 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Starting price 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Witgouden ring met peridoot
Starting price 350 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met peridoot en briljant. Entourage ring met grote peridoot en een rand van briljanten. ø kop 17 mm. ca 5.3 gr. ø 56. steen is wat beschadigd

Antieke zilveren vleesvorkjes
Result: 35 EUR

Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G

Vitrinekast
Result: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 70 EUR

Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje, 835/000, met biedermeier gravering 5x5x1,2cm MT.: A. Nobel Schoonhoven anno 1856 Cond:R/G

2 Kastkommen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

Kersen bijzettafel
Starting price 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Starting price 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

Set zilveren armband en ring
Starting price 50 EUR

Set met zilveren armband en ring, 925/000 met melkstenen en roze zirconia's. Armband met vierkante schakels met gefacetteerde melkstenen, zirconia's en baquette geslepen roze zirconia's met ring als s...

Twee vazen v/d Vaart
Starting price 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm

Imari vaas met zilveren dop
Result: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

Kabinet
Starting price 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

10 Delen oud/antiek tin
Starting price 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G