Drie antieke Chinese gesigneerde penningen met voorstellingen van draken, figuren en tekes 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9-10cm. Cond.: G
Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR
Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G
Antieke Russische koperen munt, 5 Kopeke, anno 1787 (EM) Tsaar Catharina II. Cond.: G
Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G