Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G