Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Duitse notenhout gefineerde 19e eeuwse naaidoos met vogelintarsia op het deksel en bloemintarsia. Binnenin vakverdeling (lichte fineerschade) 16x27x39cm. Cond.: R
Muziekdoos speelmechaniek 19e eeuw met rol en kam (kam is heel), functies niet getest 45x16x15cm. Cond.: R
Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G
Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.
Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G
Oude Chinese houten sterrencompas omstreeks 1920(lichte beschadigingen oppervlakte) 30,5x2,5 cm Cond:R
Zeer groot antiek terracotta figuur, met wandconsole, omstreeks 1900 voorstellende Jeane D'arc kleine beschadigingen 203cm Cond:G
Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen wandkandelaren met damesbustes, in originele staat 29x21x13 Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Grote antieke wortelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G