18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Bord, gesigneerd, in goede staat met bloemenvorm.4x22,5cm. Cond:G
Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G
Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.
oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.
Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
oude antieke Chinees porseleinen waterpot, gesigneerd, met rode achtergrond en geel drakendecor.Cond:G. 8x13 cm.
oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm
twee zeldzame grote chinees porseleinen Familie Verte bloempotten met draken en vogel decors,19e eeuw in goede staat. 23x34 cm.Cond:G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm