Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G
Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G
Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.
Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G
Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier mahoniehouten salontafel in zeer goede staat 58x112x140cm.
Eikenhouten 2-deurs hoek-vitrinekast. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x75x35cm.