Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse kleerkast met 4 lades en 3 deuren (1 spiegeldeur). kast is uitneembaar en in zeer goede staat 67x160x215cm.
Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93
Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.
Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten (lijsten los maar erbij) 250x124x63cm. Cond.: R
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G
Gebogen wortelnoten 3-laden commode ca. 1880 op hoge gebogen poten, geschulpt blad en met origineel bronzen beslag (kleine stukjes lijst missen) 77x80x45cm. Cond.: R-G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R
Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104
Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.
Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 2 bijbehorende banken 20e eeuw 78x79x201 en 198x39x50
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56