Antiek ivoren borstbeeld met hoofdtooi in goede staat 18cm.
Drie Zuid Amerikaanse antieke ivoren beeldjes in goede staat 14-17cm.
Kavel met 25 delen antiek ivoor o.a: lepels, vorken, 2 kruizen en hangers 3,5-11cm. Cond.: G
Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees beeld van hout en been, voorstellend een Chinese man met fakkel en korf 25cm. Cond.: G
Vijf antieke ivoren figuren: 3x moederolifant met jong 2n 2x losse olifant 3-12cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Groot antiek Chinese ivoren Geisha met lotusbloemen op houten sokkel. 35cm Cond:G
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G