Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G
Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G
Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.