Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.
6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf
Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G
Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.
3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.
6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse