Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...
Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...
Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G
Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...
Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G
Engelse zeskantige zilveren strooier met afneembare dop, 925/000, MT: onleesbaar, ca. 127gr., 20xø7cm. Cond.: G
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Fraai Hollands zilveren presenteerblad (ovaal model) met geschulpte rand en floraal ajourgezaagd met in het midden een houten blad (cracele), 835/000, MT: onvindbaar, JL: M 1947, 41x29cm. Cond.: G
Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...
Mooie zilveren roomkan met brede schenkhals versierd met parelrand en gravure (langwerpig deukje). Geheel staand op 4 fraaie florale pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschotenm JL: T 1...
Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met zwarte leren kaft met zilveren slot met getrembleerde gravure bewerking, MT: Andries J. Nobel Schoonhoven, JL: A 1885, 15x9x6,5cm. en 1x bijbel met zwar...
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.
Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U
Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel Hollands met zilveren beslag en slot (zit los), 835/000, MT: onleesbaar, JL: J 1908, 15x9x6,5cm. en 1x Bijbel met zilveren slot, MT: vermoedelijk wed. Adria...
Zilveren loddereindoosje in kabinet-model met scharnierend deksel, 835/000, MT: onleesbaar, ca. 22gr. 4x3x2cm. Cond.: G
Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G
Klein Engels sterling zilveren Jugendstil beursje aan ketting met handgegraveerde strikmotiefjes, 925/000, 7,5x5x2cm. Cond.: G
Wit porseleinen zwavelstokpotje op 3 zilveren (835/000) pootjes met gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel en gedraaid zilveren (835/000) deksel met knop. MT: J. Held Amsterdam ca. 1860, 10xø8cm.
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft
Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...
Kristallen bowlpot met zilveren (835/000) knop op originele onderschotel. Bowlpot met bloem- en streepslijpsel en de knop voorzien van een parelrand. De schotel heeft een geschulpte rand en geruit sli...
Antieke Hollands zilveren Groningse luierschaar, 835/000, MT: D. de Jong, begin 1900, ca. 41gr. L.: 14cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G
Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G
Antiek vierkant Hollands zilveren pillendoosje met streepbewerking en schild aan de voorzijde, MT: Pieter Kuijlenburg, JL: Q 1850, 4,5x4,5cm. Cond.: G
Doos met 12 sierlijke zilveren theelepels met bijpassende suikerschep en klontjestang in Art Deco stijl, kleinkeur 835/000, MT: van Kempen en Zn. Voorschoten 1858-1924, ca. 196gr.
Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)
Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...
Bijzondere blauwkristallen odeurflacon met slijpwerk en zilveren montuur met gedreven florale dop, compleet met binnenstopje 11cm.
Antiek Hollands zilveren schaar (vermoedelijk Groningen), 835/000, MT: onleesbaar, L.: 15cm. Cond.: G
Twee fraaie Biedermeier zilveren roomlepels waarvan 1x met gekrulde steel en opstaand figuur, 835/000, MT: Hendrik Adama Leeuwarden, JL: J 1868, 10,5x5cm. en 1x een wat grotere roomlepel met gevormde ...
Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.
Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.
Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF plated 13-delige taartset bestaande uit een taartschep en 12 gebaksvorkjes in cassette 15,5x29x4cm. Cond.: G
Oud Engels sterling zilveren etui aan draagketting, 925/000, MT: CFW., 11,5x5,5x2cm. Cond.: G
Hollandse zilveren bonbonschaal, ovaal model en ajourgezaagd verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 71gr., 15,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Drie zilveren poederdozen waarvan 2x met bewerkte florale motieven en hamerslag onderzijde en 1x met schildpad waarop zilveren applique, ø: 7,5, 8 en 10cm.
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.
Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...
Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G
Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...
Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurflacon met zilveren (835/000) montuur en fraaie vierkante dop met gegraveerde gedreven ruitvormen. Onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca. 1870, H.: 12,5cm.
Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren (835/000) hengsel met parelrand. Onduidelijk meester...
Engels sterling zilveren visitekaart-etui met scharnierende deksel. gebogen model met monogram, 925/000, ca. 39gr. 8x4x0,5cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.
Glazen flacon met ruitslijpsel met zilveren voet, kraag en dop, 835/000. H. 16 x ø 7cm., Cond.:G
Antieke zeer fraaie zilveren 8-hoekige naaldenkoker voorzien van florale gravure, kleinkeur 835/000, MT: Jan Schijfsma Wuudsend/Sneek (1844-1884), 11x1,5cm.
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Kristallen lepelvaasje voorzien van ruitbewerking met zilveren (835/000) rand waarin 4 zilveren theelepels met parelrand (kleinkeur), 7x11cm. Cond.: G
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U
Twee sterling zilveren mini-kandelaars met fijn filigrain bewerking, 925/000, ca. 47gr. (samen), 9,5xø4,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen cakeschaal met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren (835/000) hengsel met filetrand. Onbekend meesterteken, Amsterdam anno 1927,...
Hollands parfumflesje op zilveren voet met zilveren kraag en scharnierende dop, 835/000, H.: 12cm. Cond.: R
Miniatuur zilveren paardetram getrokken door een paard, 835/000, MT: JM Warning Haarlem, ca. 66gr. 11x2x3,3cm.
Miniatuur zilveren "De Gouden Koets" met 6 paarden, man op de bok en man achterop, 835/000, ca. 83gr. 17x3x5,5cm. Cond.: G
Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G