Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
Oscar Jonsson (Zweedse School), olieverf op linnen, coulissen-landschap 50x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, marmeren buste van een heer 50x65cm. Cond.: M
Rud Klingsbögl (1881 - 1943 Duitse School), olieverf op linnen, man met pijp 22x28cm. Cond.: G
Bernard Henry Bolink ( 1876 - 1950 Enschede), ingekleurde ets op papier, paddestoelen 29x19cm. Cond.: G
Restsignatuur ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 25x20cm. Cond.: G
Kavel van 12 ongesigneerde studieportretten, olieverf op paneel en linnen 40-62cm. Cond.: R-G
Twee werken van Josef Schultz 1923 ( 1892 - 1972 Dusseldorf Duitse School), gouaches op papier, 1x Helgoland en 1x fruitbomen 32x38cm. en 27x36cm. Cond.: G
Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G
Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), gouache op papier, riviergezicht bij avond 69x50cm. Cond.: G
Twee werken van Georgi Daskaloff (1923 - 2005), lithografie op papier, twee zwangere vrouwen nr. 65/160 en nr. 102/160, 67x50cm. Cond.: G
H. Froitzheim ca. 1930 (Duitse School), stilleven met fruit en bloem 67x85cm.
J. Berkel 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, 2 eenden in het gras 13x18cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Engelse karikatuur-etsen: 1x "The city Rout by M. Darly 1776" en 1x "The hopes of the family by M. Darly 1772" 45x27cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in bloemenveld 18x13cm. Cond.: G
W. de Groot 1922, olieverf op linnen, gezicht op Meppel 30x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met twee appels 30x20cm. Cond.: G
Otto Eerelman, prent op papier, gezadeld paard 63x77cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G
Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Antoon Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 30x40cm. Cond.: G
Naar W. Roelofs, olieverf op paneel, eenden bij een beek 33x23cm. Cond.: G
Drie werken ca. 1910 (onduidelijke signaturen): 2x dorpsstraatje met figuur (houtskool) en 1x ets dorpsgezicht 11,5x12cm., 17x12cm. en 16x11cm. Cond.: R-G
Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 1983, olieverf op papier, abstracte compositie 71x99cm. Cond.: G
Jean Wilton ca. 1950, olieverf op linnen, winters landschap met knotwilgen 57x25cm.
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 23x18cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, koeien in een landschap 29x23cm. Cond.: R
Andrew Golikov (Russische School), gemengde techniek op papier, "The perfection of Balance" 31x21cm. Cond.: G
J.B. Lakeman, olieverf op linnen, bos met beek 30x41cm. Cond.: G
Wim Nefkens, olieverf op paneel, paardenspan op bospad 18x26cm. Cond.: G
Twee etsen Frankrijk ca. 1900: 1x Louis Orr. Paris 37s46cm. en 1x onduidelijk gesigneerd Rouen 1913, 32x52cm., kerk en dorpsgezicht Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen op zee 31x21cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, ploegende boer 50x70cm. , 2 beschadigingen Cond.: M
C.H. Beltman ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 40x60cm. Cond.: G
W. Jäger ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Nordsee Hallig 81x61cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Twentse watermolen 50x60cm. Cond.: G
Monogram J.J. ca. 1980, olieverf op linnen, slapende vrouw 50x40cm. Cond.: G
H. van Dam ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en wasvrouw 50x40cm. Cond.: G
P. Prins, olieverf op linnen, parkgezicht met twee wandelende dames 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Ikoon ca. 1900, voorstellend Maria en kindje Jezus met bladgouden aureolen in goede staat 26,5x22cm.
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G
J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
Düsterwald ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, figuren in een roeiboot 30x40cm. Cond.: G
W. Thiele (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met ven 60x80cm. Cond.: G
Borduurwerk op zijde, 19e eeuwse schilder, figuren bij een spinet, gemengde techniek 28x29cm. COnd.: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Peter Ritzen (Duitse School), olieverf op linnen, modern landschap (verso Trendelburg) 70x80cm. Cond.: G
Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, ingekleurde ets op papier, Spaanse dame met glas 18x24cm. Cond.: G
Jan Verburg 69, lithografie op papier (eigendruk 0/10), figuur aan bed, Cond.: G
H. Noordam ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, landschap met huisje en figuren 19x25cm. Cond.: G
Kurt P{allmann (Duitse School), ingekleurde ets op papier, stadsgezicht met figuren 24x31cm. Cond.: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, oude man in interieur 27x38cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.