This website uses cookies

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Staande Grunderklok, barometer 3500
Staande Grunderklok, barometer
Starting price 1.800 EUR
Kolompendule, vuurverguld 3501
Kolompendule, vuurverguld
Starting price 1.200 EUR
Sold
Staartklok, dubbele kap 3502
Staartklok, dubbele kap

Result:

500 EUR

Sold
Engelse tafelklok 3503
Engelse tafelklok

Result:

1.350 EUR

Schwarzwalder klokkenstel 3504
Schwarzwalder klokkenstel
Starting price 1.200 EUR
Staande Biedermeier klok 3505
Staande Biedermeier klok
Starting price 1.800 EUR
Grote Franse pronkpendule 3506
Grote Franse pronkpendule
Starting price 900 EUR
Sold
Engelse staande klok 3507
Engelse staande klok

Result:

1.000 EUR

Staande Engelse klok 3508
Staande Engelse klok
Starting price 1.600 EUR
Klokkenstel roodmarmer 3509
Klokkenstel roodmarmer
Starting price 200 EUR
Pendule met engel 3510
Pendule met engel
Starting price 950 EUR
Engelse staande klok 3511
Engelse staande klok
Starting price 750 EUR
Sold
Kolompendule 3512
Kolompendule

Result:

140 EUR

Sold
Cartel klok + barometer 3513
Cartel klok + barometer

Result:

650 EUR

Sold
Klok, mysterieus 3514
Klok, mysterieus

Result:

775 EUR

Marmeren klokje 3515
Marmeren klokje
Starting price 150 EUR
Klok, koets met paarden 3516
Klok, koets met paarden
Starting price 600 EUR
Sold
Pendule 3517
Pendule

Result:

150 EUR

Sold
Pendule met console 3518
Pendule met console

Result:

275 EUR

Wit marmeren pendule 3519
Wit marmeren pendule
Starting price 400 EUR
Sold
Pendule 3520
Pendule

Result:

160 EUR

Sold
Stoelklok 3521
Stoelklok

Result:

400 EUR

Sold
Pendule, Vernis Martin 3522
Pendule, Vernis Martin

Result:

400 EUR

Sold
Albasten klokkenstel 3523
Albasten klokkenstel

Result:

200 EUR