Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Set sieraden met lapis lazulli en parels bestaande uit een collier met zilver vergulde sluiting met parel, lengte 40 cm, een armband met 3 rijen bevestigd aan een langwerpige zilver vergulde sluiting...
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G