Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G