Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G