Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.
Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G
Twee oude bronzen boedha's 2e helft 20e eeuw 15-23cm. Cond.: G
Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur ca. 1880, gesigneerd La Rose par Guillemin. Waarschijnlijk mist de roos in haar hand, verder in goede staat 49cm.
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen beeld ca. 1880, getiteld "Le Jour", voorstellend een man met fakkel bij adelaar 70cm. Cond.: G
Groot oud Chinees mahoniehouten lachende boedha met Foohond ca. 1900 H.: 35cm. Cond.: G
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G
Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren 2e helft 20e eeuw: 1x midwinterhoorn blazer (monogram A.R. Antoinette Ruiter) en 1x bronzen krab 12-25cm. Cond.: G
Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherder met schaap H.: 46cm. Cond.: G