This website uses cookies

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren miniatuur, visser
Starting price 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.

Zilveren klontentang
Result: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

Kristallen glaasje
Starting price 20 EUR

Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout

Zilveren miniatuur, lantaarn aansteker
Starting price 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.

Zilveren strooilepel
Starting price 50 EUR

Antieke zilveren (835/000) suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. Mr. H. v/d/ Ree - Schoonhoven anno 1850.

Oorknoppen 10 doosjes
Result: 40 EUR

Leesbril
Starting price 30 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

2 Messen
Starting price 30 EUR

Stel zilveren kaasduimen
Starting price 30 EUR

Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"

Zilveren kinderlepel
Starting price 20 EUR

Zilveren paard
Starting price 400 EUR

Zilveren sigarenbeker
Starting price 120 EUR

Plated kandelaar
Starting price 100 EUR

Kam in houder
No reserve price

Schilderij, A. Blätter
Result: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G