Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U
Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U
Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...
Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.
Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U
Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870
Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...
Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.
Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...
Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.
Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...
Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.
Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...
Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G