C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G
R. Büchtger (1862 - 1951) ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, winters bosgezicht in de bergen 90x116cm. Cond.: G
Endlich (Philippus Endlich?) Fecit 1739, potlood op papier, uitgewerkte studie van handen (rood potlood) 26x20cm. Cond.: G
Monogram H.R., olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 60x80cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), tekst verso, olieverf op paneel, impressionistisch riviergezicht 43x56cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G
Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G
Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 19/160), fantasievoorstelling 70x54cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G
Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.
P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Willem Maris, olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R
Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G
B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R
Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R
C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G
A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G
Fries 1931 (Duitse School), olieverf op linnen, taveerne met drinkgelach 73x92cm. Cond.: G
J. Brolsma, olieverf op paneel, winters landschap met ruiter op jaagpad 25x20cm. Cond.: G
G. Majewitz (Duitse School), olieverf op paneel, Die Weinprobe 57x80cm. Cond.: G
R. Riege 1926 (Duitse School), olieverf op linnen, familieportret 127x144cm. Cond.: G
A. Werner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, visser bij avond 65x72cm. Cond.: G
Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G
Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G
J. Wensing ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met makreel 30x40cm. Cond.: R