Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M
A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R
Ets op papier van kerk 's Hertogenbosch, onduidelijk gesigneerd ca. 1930 52x37cm. Cond.: G
Twee etsen (België/Frankrijk), ets op papier; 1x Louis Clesse, dorpsrivier 35x26cm. en 1x Emile Renard, kerkgewelven 35x24cm. Cond.: G
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Twee oude Duitse werken; 1x ets (F. Slaigen?), probedruk Diana 15x12cm. en 1x aquarel Selbst-Bildnis Eve? 40x28cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G
Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G