Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Twee prachtige grote antieke Boheemse kristallen facetgeslepen en gegraveerde dekselcoupes met decor van landschap en springend hert. 1 Chip aan binnenrand van deksel, 29xø16cm. Cond.: R-G
Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.23cm., Cond.:G
Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.
Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G
Aparte oude/antieke mondgeblazen pronkkan met deksel in de vorm van een zwaan. Decor van goud en flora met ribbels en noppen (gesigneerd) 38x17x11cm. Cond.: G
Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.
Oude glazen vaas door Max Verboeket Maastricht 22x19x14cm. Cond.: G
Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.
Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G
Grote oude kristallen geslepen schaal met rondom gegraveerd landschapdecor met thema jacht met diverse figuren. Prachtige kwaliteit 2e helft 20e eeuw, Gesigneerd Stefan Poscher? ø 40cm.Cond.:G
Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G
Geslepen glazen schotel ca. 1900 (Rusland?) met floraal gouddecor ø27,7cm. Cond.: G
Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met groen zwaandecor en 1x met groen kooldecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.24cm..
Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G
Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G
Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...
Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G
Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G
Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.
Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G
Likeurset 19e eeuw van blauw glas, handbeschilderd bestaande uit; goudkleurige houder met spiegel, 2 reservoirs met kraantje en 8 glazen. 1 Kraantje afgebroken maar is erbij. 31x28x15cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Oude glazen vaas, gesigneerd Adost met decor van kersentak, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (2 chips van voet af) 24xø12cm. Cond.: M
Drie delen oud kristal/glas 20e eeuw: 1x waaierkristallen dekselcoupe (minimale chips), 1x kristallen dekselcoupe lichtgroen (spanningsscheurtjes) en 1x amandelgeslepen dekselcoupe (goed). tevens 1 lo...
Vierdelige antieke waaierkristallen set bestaande uit: tablet, 2 glazen en schenkkan (1 minimale chip) 22-29x13cm. Cond.: G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.
Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G
Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.
Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G