This website uses cookies

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Glazen kandelaars
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Result: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G

Glazen inktstel
Result: 30 EUR

10 Glazen, verguld
Result: 25 EUR

Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G

4 Glazen schaaltjes
Result: 25 EUR

Kristallen kaasstolp
Result: 25 EUR

Glas-schaal, VSL
Result: 25 EUR

2 Antieke glazen
Result: 25 EUR

Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G

Copier asbak
Result: 25 EUR

Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.

Antieke wijnkoeler
Result: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse wijnkoeler met gouddecor 17xø15cm. Cond.: G

Glazen groene bokaal
Result: 20 EUR

Art Deco schaaltje
Result: 20 EUR

Glazen karaf
Result: 15 EUR

Divers glaswerk
Result: 15 EUR