Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Duitse porseleinen klok ca. 1900 met twee figuren en opgewerkt rozendecor, gemerkt (eenvoudig uurwerk zonder slag). Top rocaille gelijmd (waarschijnlijk Thuringen) 37x17x14cm. Cond.: R-G
Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.
Franse miniatuur staande klok ca. 1880 met notenhouten kast, 8-daags Frans pendule uurwerk zonder slagwerk. Koperen armaturen en zichtbare slinger. Geheel in goede staat 38x17x11cm.
Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 35x34x13cm.
Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...
Engelse mahoniehouten staande klok ca. 1850 met 8-daags uurwerk en latere wijzerplaat (gerestaureerd). Originele gewichten en slinger. Kast is in goede originele staat 207cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1870 (verguld compositie metaal) met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. Geheel in Louis Seize stijl met jongen en kat 29x32x12cm. Cond.: G
Witte marmeren 19e eeuwse pendule met vuurvergulde wijzerplaat en ornamenturen. Uurwerk met veerslinger, zonder slagwerk. Marmeren koplijst iets beschadigd 40x23x8cm. Cond.: R-G
Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...
Klein 3-delig Frans pendulestel ca. 1860 van marmer met vuurverguld brons. 8-Daags uurwerk en met halfuurslag in goede staat 35x15x10cm. en 30x30x13cm.
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G