This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Delfts bont kaststel
Starting price 40 EUR

Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R

2 Terracotta figuren
Result: 30 EUR

Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G

Royal Dux beeld
Starting price 15 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

Porseleinen engel met bakje
Result: 65 EUR

Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Starting price 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Chinese theekan
Result: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.

Fam Rose, schaal + schotel
Starting price 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Vuurvergulde zuilenpendule
Starting price 1.400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...

Ivoren okimono
Starting price 180 EUR

Antieke Japans ivoren okimono figuur, voorstellend een man met voorwerp ca. 1900 (stuk van voet af) H.: 12,5cm. Cond.: R

Appelklok
Result: 40 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R

14 Benen doodshoofdjes
Result: 85 EUR

Kavel van 14 antieke benen handgestoken doodshoofdje 2-3cm. Cond.: G

Barok wandklok
Starting price 80 EUR

Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R

Pendule, vrouw met vogels
Starting price 400 EUR

Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.

Boulle klok met console
Starting price 1.400 EUR

Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...

Ivoren beeldje
Result: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

3 Stoeltjes
Result: 20 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G

Hummel pop
Starting price 50 EUR

Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.

Poppenwagen + toebehoren
Result: 120 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

Kristallen kaasstolp
Result: 25 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

Louis Wolf en Co.
Result: 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Majestie
Starting price 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Diverse oude poppen
Result: 80 EUR

Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G

Schaal, Kosta Boda
Result: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G