J.Kelderman, Olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten, 68x50cm., Cond.:G
Fedor van Kregten (studie), olieverf op paneel, 3 koeien met melkende boer 40x26cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G
G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G
Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G
Hermanus Willem v.d. Worp ( 1849 Delden - 1941), olieverf op linnen, landschap met boederij en sloot 52x33cm. Cond.: R
J.D. Hinrichs ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen 47x35cm. Cond.: G
Twee decoratieve portretten in mooie omlijsting (reproducties op papier) 98x82cm. (incl. lijst) Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Ingekleurde landkaart (ets op papier) 17e eeuw van Henrikus Hondius ( 1573 - 1650) van Gelderland "Amsetlodami Sumptibus Henrici Hondij" 50x38cm. Cond.: G
Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G
Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R
Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G
Trees Suringh, olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: R-G
Karl Örbo (waarschijnlijk) (1890 - 1958 Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 48x50cm. Cond.: G
Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G
Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G
Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U