Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.
Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen cloissone vaas met olifanten grepen en emaille inleg met floraal- en paardendecor (bodem zit los) 54cm. Cond.: G
Antiek Tibetaans hoofddeksel met plated paardendecor, vogels, bloemen etc. In goede originele staat 26xø20cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Twee kaarskandelaars met porseleinen figuren ca. 1870, handbeschilderd. Fluitje van man afgebroken 31x17x9cm. Cond.: R-G
Twee grote zware oude bronzen dekselvazen met ramskoppen, guirlandes en druivenranken in goede staat (mogelijk rond 1900 of later) 38xø16cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G