This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Hondjes
Result: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondje. Glazuur met cracele en 1 pootje gelijmd 12x9x8cm. Cond.: R

2 Chinese kopjes
Result: 35 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes (gesigneerd); 1x met Chinees jongentje in landschap 4,5xø6,2cm. en 1x figuren met balspel 5xø6,2cm. Cond.: G

Porseleinen serviesje
Result: 35 EUR

Duits porseleinen Rosenthal moccaserviesje ca. 1980 met decor van rozen en goud. Bestaande uit moccakan en 6 kop&schotels Cond.: G

Tegeltableau
Result: 35 EUR

6-Pas tegeltableau ca. 1930 in lijst, voorstelling van Spaanse dansers 34x49cm. Cond.: G

Spekstenen vaasje
Result: 35 EUR

Chinese spekstenen vaas met decor van vogels en bloemen ca. 1920 13x18x5,5cm. Cond.: G

Gemberpot met figuren
Result: 35 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.

Fam. Verte bord
Result: 35 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.

Vaas, Wenen
Result: 30 EUR

Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.

Vaas, Kopenhagen
Result: 30 EUR

Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G

Majolica piedestal
Result: 30 EUR

Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M

Koffieset, G. Morelli
Result: 30 EUR

Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.

4 Imari borden
Result: 30 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G

2 Siervaasjes
Result: 30 EUR

Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G

2 Delftse vazen
Result: 30 EUR

Twee oude Delfts blauwe vazen ca. 1900 met rondom landschappendecor (1 vaas gelijmd en 1 vaas goed) 27cm. Cond.: M-G

2 Delen porselein
Result: 30 EUR

Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M

Rosenthal serviesgoed
Result: 30 EUR

Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G

Dienblad met servies
Result: 30 EUR

Kavel van 11 delen oud Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw: 1x presenteertablet (zonder handvaten), 4x kop&schotels, 4x losse schotels, 1x suikerpot (chips af). Onduidelijk gesigneerd 5-46cm. Co...

KPM kop & schotel
Result: 30 EUR

Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.

Meissen cakeschaal
Result: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.

2 Vazen, B&G
Result: 25 EUR

Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R

2 Chin. koffieserviesjes
Result: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...

Tulptegel
Result: 25 EUR

Hollandse 17e eeuwse polychrome tulptegel (chips bij rand) 13x13cm. Cond.: R

2 Delen porselein
Result: 25 EUR

Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.

Plateel tabakspot
Result: 25 EUR

Prachtige antieke plateel tabakspot "Poorters Toeback nr. 321", J en A C.v.R Ivora Gouda Holland. In goede originele staat 20xø13cm.