Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondje. Glazuur met cracele en 1 pootje gelijmd 12x9x8cm. Cond.: R
Duits porseleinen Rosenthal moccaserviesje ca. 1980 met decor van rozen en goud. Bestaande uit moccakan en 6 kop&schotels Cond.: G
6-Pas tegeltableau ca. 1930 in lijst, voorstelling van Spaanse dansers 34x49cm. Cond.: G
Chinese spekstenen vaas met decor van vogels en bloemen ca. 1920 13x18x5,5cm. Cond.: G
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M
Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.
Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G
Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G
Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M
Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G
Hollandse 17e eeuwse polychrome tulptegel (chips bij rand) 13x13cm. Cond.: R
Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.
Prachtige antieke plateel tabakspot "Poorters Toeback nr. 321", J en A C.v.R Ivora Gouda Holland. In goede originele staat 20xø13cm.