Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.
Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen ca. 1900, gesigneerd met bloementak-decor 5,3xø10cm.
Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x jagertje (Weidmannsheid) nr. 307 (1990-1999), 13cm. Cond.: U, 1x meisje met pop (Hass mich lieb) nr. 311 (1979-1990), 15,5cm. Cond.: U1x meisje met pop in het bad (...
Zes oude/antieke Chinese voorwerpen: 1x riemgesp (jade?0, 1x inkthouder (jade?), 1x ring van natuursteen, 1x amulet met rat (jade?), 1x amulet met boedha (jade?), 1x amulet met insect (jade?) 3-7,5cm....
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met figuren in een tuin. Minimale chip bij rand ø23,5cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.
Kavel met 75 Hollandse bloempot wandtegels 19e eeuw (diverse randschades) 13x13cm. Cond.: R
Groot kavel oude Hummel, Goebel figuren; 2x peper/zout/mosterdsetjes, roomstel, set eierdoppen en 3 schenkkannen 14-18cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Chinees porseleinen bolvaas met spikkelglazuur (glazuurschade bij voet), gesigneerd 19e eeuw 17xø10cm. Cond.: G
Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met kinderwagen (Ausfahrt), nr. 375 3/0 (1990-1999), 9cm. Cond.: U, 1x jongentje met 3 hazen (Hazenvater), nr. 58 (1979-1990) 9cm. Cond.: U, 1x jongen en meis...
Twee Hummel poppenin originele doos 1x M.I. Hummel Doll Easter Greetings en 1x MI Hummel Doll On Holiday (1979-1999) Cond.: G
Drie Hummel figuren: 1x jongen met hond en plu (Wanderbub mit Hund), nr. 5 (1979-1990) H.: 12cm. Cond.: G, 1x broer en zus staan aan het wiegje (Das Grosse Ereignis) 13,5x10cm. Cond.: U en 1x twee zin...
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Drie Hummel figuren van Goebel (Exclusive edition): 1x jongen en meisje aan het zingen met een vlag, nr. 790 (1990-1995) H.: 15cm. Cond.: U, 1x meisje in de bloemenweide (Summ Summ) nr. 2105 (1999-200...
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R