This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Kleine eiken kist
Starting price 80 EUR

Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

2 Armleunstoelen
Result: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Hocker
Starting price 90 EUR

Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,

3 Stoelen Biedermeier met kuif
Result: 80 EUR

Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.

3 Stoelen Biedermeier
Result: 110 EUR

Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.

Mahonie tafel
Result: 110 EUR

Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.

Mahoniehouten commode
Result: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Result: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Barokkast 1-deur
Starting price 2.500 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...

Biedermeier linnenkast
Result: 200 EUR

Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.

6 Castelli stoelen
Result: 80 EUR

Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.

Armleunstoel, pitriet
Starting price 30 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Grenenhouten stoel
Result: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

Hollandse mahonie kast
Result: 270 EUR

Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.

Moderne vitrine, wit
Starting price 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Moderne vitrine, bruin
Starting price 40 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Secretaire
Result: 170 EUR

Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.

Piano
Result: 275 EUR

Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.

Grote kapstok
Result: 260 EUR

Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.

Vruchtenhouten commode
Result: 200 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Kerkelijke houder
Starting price 180 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G

Eiken tekenaarskast
Result: 475 EUR

Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.