This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

2 cl. vazen
Result: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

Borstbeeld
Starting price 350 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Aardewerken beeld C.R.
No reserve price

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

buste vrouw + kruik
Starting price 1.350 EUR

Marmeren buste van een vrouw met kruik omstreeks 1925

7 Religieuze beeldjes
Result: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Mariabeeld speksteen
No reserve price

Spekstenen Mariabeeld gesig. Charles Maillard 1876 Frankrijk. N.D. de Lourdes. 37x9x8cm. Cond.: U

buste meisje
Starting price 1.100 EUR

Grote dubbele marmeren buste van een jongens en meisjes hoofd, omstreeks 1930

Christus hoofd
Starting price 460 EUR

Houten christus hoofd 19e eeuw

houten h.smid
Starting price 2.150 EUR

Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam

Sebastian aan kruis
Starting price 1.600 EUR

Polychroom beeld, Sebastian aan kruis, 16e eeuw

buste,man
Starting price 1.000 EUR

Marmeren buste, man 19e eeuw

beeld S.Jean
Starting price 460 EUR

Polychroom houten beeld S.Jean 19e eeuw

Grote madonna
Starting price 825 EUR

Grote Madonna,19e eeuw Zuid-Duitsland

Christus kind
Starting price 280 EUR

Houten beeld Christus kind, 19e eeuw

Bronzen lamp
Result: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

Beeldje van een vrouw
Result: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Starting price 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Bronzen Boedha
Result: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Bronzen olifant
No reserve price

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Starting price 60 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
No reserve price

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

2 houten beeldjes
No reserve price

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

Houten beeld
No reserve price

Aziatisch tropisch houten beeld. Cond.: G

2 houten beeldjes
Result: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G