Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G
P. Keil '69 (Peter Keil?) Duitse School, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 60x80cm. Cond.: G
A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1800, bitumen, twee heren bij tafel in 17e eeuwse dracht (cracele) 32x27cm. Cond.: M
Emilio Scanavino 1922-1986, seriegrafie op metaal, moderne compositie (hoekje gebogen) 74.5x55.5cm., Cond.:R
Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R
Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met figuren, ca. 1900, 18x15 cm., Cond.:G
Oosters schilderij ca. 1900, olieverf op linnen, diverse boedha's op katoen geschilderd 99x67cm. Cond.: R
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met kruisoptocht 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, dorpstraat met hond in de regen 17x12cm. Cond.: U
C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met bloemen 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, autobaan met vele auto's 17x12cm. Cond.: U
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R
H. van Straaten ca. 1910, olieverf op linnen, Oud Hollands interieur met figuren 30x40cm. Cond.: R
G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G
A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G
Pendant A. Stulz Freiburg, olieverf op linnen, landschappen met berkebomen 41x23cm. Cond.: G