This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Lamp
Result: 100 EUR

Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.

Majolica wandobject
Result: 100 EUR

Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G

3-Delig altaarset
Result: 100 EUR

Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Result: 100 EUR

Antieke roodkoperen jugendstil kan met messing grip en tuit, Duitsland, gemerkt met struisvogel. Prachtig bloemendecor met zweepslagmotief. 37x18xØ14cm., Cond.:G

Nerts bontjas
Result: 100 EUR

Oude nerts damesmantel gemaakt van nerts voorpoten in zeer goede staat 130cm.

Geweer
Result: 100 EUR

Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R

Karabijn WO I
Result: 100 EUR

Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat

Karabijn, WO I
Result: 100 EUR

Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat

Kokeshi dolls
Result: 90 EUR

12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,

2 Houtsnijwerken
Result: 90 EUR

2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.

Duitse emmer
Result: 90 EUR

Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G

Koffer + 2 Helmen
Result: 90 EUR

Doos met twee helmen WO II; 1x witte Duitse helm zonder binnenwerk 18x27x20cm. en 1x tankhelm met binnenwerk 19x27x27cm.

Tiffany stijl lamp kruis
Result: 82 EUR

Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Result: 80 EUR

Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G

Wandconsole
Result: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

Russisch ikoon
Result: 80 EUR

18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G

Olielamp
Result: 80 EUR

Prachtige grote antieke petroleumlamp met brons en marmeren voet, groen glazen oliereservoir met goud-en bloemendecor. 79xØ14cm., Cond.:G

Kandelaar + Treef
Result: 80 EUR

Slagpin kandelaar 17e eeuw en een smeedijzeren treef ca. 1600 (Spanje). Beide in originele goede staat

Bajonet
Result: 80 EUR

Oude bajonet 42 C.U,L en nr.8323, 1e helft 20e eeuw, In originele staat. L.40.5 cm.

Bronzen kandelaar 18e eeuw
Result: 80 EUR

Bronzen kaarskandelaar 18e eeuw met druipgat 11,5x9,5x9,5cm.

3 Delen tin
Result: 80 EUR

Drie delen antiek tin ca. 1800; 1x boterdoos, 1x platte tinnen doos (boterdoos) en 1x melkbakje met houten steel 10,5-25cm. Cond.: G

Tinnen lepelrek, 18e eeuw
Result: 80 EUR

18e Eeuws lepelrek met originele tinnen lepels (gekeurd) en originele beschildering in goede staat 50x25cm. Cond.: G

Grote hanglamp
Result: 75 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G

Bestek in cassette
Result: 70 EUR

Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G