This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Kast met cupido's 4000
Kast met cupido's

Result:

3.750 EUR

Sold
Jules Steiner A17 2701
Jules Steiner A17

Result:

2.800 EUR

Sold
Friese staartklok 3501
Friese staartklok

Result:

2.750 EUR

Sold
Schilderij, Vertin 1003
Schilderij, Vertin

Result:

2.550 EUR

Sold
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101 2707
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101

Result:

2.200 EUR

Sold
Evert Moll 1070
Evert Moll

Result:

2.000 EUR

Sold
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245 2704
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245

Result:

2.000 EUR

Sold
Biedermeier rolluiksecretaire 4003
Biedermeier rolluiksecretaire

Result:

2.000 EUR

Sold
Groot tegeltableau 6004
Groot tegeltableau

Result:

2.000 EUR

Sold
Googly, Hertel & Schwab 2708
Googly, Hertel & Schwab

Result:

1.750 EUR

Sold
Empire pendule 3509
Empire pendule

Result:

1.650 EUR

Sold
Zilveren schip 14
Zilveren schip

Result:

1.600 EUR

Sold
Amsterdams horlogeuurwerk 3504
Amsterdams horlogeuurwerk

Result:

1.500 EUR

Sold
Gouden horloge, gouden ketting 51
Gouden horloge, gouden ketting

Result:

1.400 EUR

Sold
Bruin album, 280 biljetten wereld 618
Bruin album, 280 biljetten wereld

Result:

1.400 EUR

Sold
Scheepskist ca. 1680 4001
Scheepskist ca. 1680

Result:

1.400 EUR

Sold
Schilderij, A.J. Zwart 1033
Schilderij, A.J. Zwart

Result:

1.350 EUR

Sold
Gouden collier 31
Gouden collier

Result:

1.300 EUR

Sold
Studieboekje schilder, 19e eeuw 1237
Studieboekje schilder, 19e eeuw

Result:

1.100 EUR

Sold
Schilderij, Knikker 1041
Schilderij, Knikker

Result:

1.050 EUR

Sold
Schilderij, stalinterieur 1031
Schilderij, stalinterieur

Result:

1.000 EUR

Sold
Gesigneerd (N. v. de Waay) 1400
Gesigneerd (N. v. de Waay)

Result:

1.000 EUR

Sold
Pendulestel met bootjes 3538
Pendulestel met bootjes

Result:

1.000 EUR

Sold
Piano 4002
Piano

Result:

900 EUR