Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G
Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G
Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U
Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G