Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, winters stadsgezicht met fabriek en figuren 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, rokende fabrieksschoorsteen met kasteel op de achtergrond 18x11,5cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met figuur en donkere wolken 18x11,5cm. Cond.: U
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G
Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G
J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G
G. Koekkoek? ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met eenden 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, vaas met bloemen (dik opgebracht, goede kwaliteit) 61x46cm. Cond.: G
J. Bracke 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en bloemen op een stenen tafel 40x20cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), olieverf op papier, abstracte compositie 39x28cm. Cond.: G
Willem Boekstal (toegeschreven aan) (Amsterdam 1887 - 1957 Blaricum), olieverf op linnen, wintergezicht 100x60cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
Clotildis van der Ouderaa, olieverf op linnen, stilleven met spelende poes 50x40cm. Cond.: G