26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G
Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G
Set van vier Copier Leerdam glazen kaarskandelaars (spijkerbollen) 20e eeuw Holland. ø7-ø9,5cm. Cond.: G
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G
Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G
Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G
Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.
Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G