Nieuwaardige Tiffany-stijl glas-in-lood lamp staand op hoge brons gepatineerde voet 72xø24cm. Cond.: U
Prachtige tinnen schenkkan gedateerd 1725 met initialen en gietstempel 33x17xø13cm. Cond.: G
17e Eeuwse bijbel 1637, Het Oude en Nieuwe Testament door C. Boucquet O. en P. van Thol en Leend en Joh. Bakker. Incompleet en beschadigd 11x28x22cm. Cond.: M
Hollands messing kaarsenkroonluchter 18e-19e eeuw, 6-lichts in zeer goede staat 49x44x50cm. Cond.: G
19e Eeuws mahoniefineer theekistje met 3 messing theebussen, origineel beslag en slotje. Moet gerestaureerd worden 15x22x13cm. Cond.: R
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G
Twaalf delen bont waaronder mutsen en sjalen in zeer goede staat Cond.: G
Grote bronzen Japanse schemerlampvoet 20e eeuw, rijk gedecoreerd met vogels etc. 55x15x22cm.
Grote bronzen barometer ca. 1890, gemerkt Leemans, Rue au Beurre 19 Bruxelles, met Franse tekst 67x27cm. Cond.: G
Prachtige donkerbruine nertsmantel van bontkwekerij Just Den Haag in zeer goede staat Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1890 van compositie metaal, mooi bewerkt met engelenkoppen. Antieke gebloemde kap gemerkt R. Ditmar Wien 57xø19cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U
Eind 18e eeuwse messing beddepan (Holland) met smeedijzeren steel en messing greep 101x32x13cm. Cond.: G
Notenhouten barok offerblok voor kerkelijke giften ca. 1800 (slot is van ca. 1900), verder in goede originele staat 16x18x13cm. Cond.: G