Beeld van Geert Kunen (Limburg), moeder met kind 20e eeuw, aardewerk beschilderd 25x20x16cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.
Tropisch houten figuur 20e eeuw voorstellend een jonge hond in een mand 18x16x13cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur van een zittende vrouw 20e eeuw. Moderne vormgeving 26x18x13cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur van twee gezichten met hand 20e eeuw. Moderne vormgeving 35x26x12cm. Cond.: G
Houtsnijwerk van een Indonesisch rund 18e-19e eeuw. Achterkant diverse gaten gemaakt voor originele bevestiging 30x10x7cm. Cond.: G
Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G
Bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x27x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een zwemster in badkleding staand op een rots, 21e eeuw 70x39x18cm. Cond.: G
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G