Bronzen Venus van Milo door Ferdinand Barbedienne (1810-1892 Frankrijk), mooie patina 30x7,5x8,5cm. Cond.: G
"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G
Grote bronzen groep voorstellend een cowboy te paard met bizon 20e eeuw. gesigneerd e. Rizzi 50x62x36cm. Cond.: G
Grote zittende hoogwaardigheidsbekleder op een rots van compositie metaal 21e eeuw 22x13x12cm. Cond.: G
Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G
Groot compositie beeld, gesigneerd I LLARGA, voorstellend een vrouw leunend op een hek. Spanje 20e eeuw 43x14x14cm. Cond.: G
Groot bronzen beel dvan een ridder met harnas te paard 20e eeuw op marmeren sokkel. Naar Marochetti in zeer goede staat 50x34x6,5cm. Cond.: U