This website uses cookies

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilv. inktstel +2 potten
Starting price 550 EUR

Bijzonder fraai Hollands zilveren 835/000 inktstel, zilveren basement met 2 kristallen, geslepen potjes.met zilveren deksel, Jaarletter T:1853, Cond.:U

2 Zilveren kaarskandelaars
Result: 80 EUR

Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Result: 30 EUR

2 Zilv. kandelaars
Result: 1.250 EUR

Zilveren snuifdoos
Starting price 280 EUR

Hollands zilv. natfruitschep
Result: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U

Petit-fours schep, zilv. handvat
Starting price 50 EUR

Zilv. stofblik
Starting price 190 EUR

Zilveren koolpotje
Starting price 50 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U

Hollands zilv. viscouvert
Starting price 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

Zilveren roomstel
Starting price 200 EUR

Zilveren miniatuur, riksja
Starting price 70 EUR

Zilveren miniatuur riksja, Indonesisch filigrain ca. 44gr. Cond.: G

Visbestek
Result: 65 EUR

Zes-persoons viscouvert in origineel houten etui Cond.: U

Zilv. opengewerkt dienschaaltje
Starting price 375 EUR

Sterling zilveren dienschaal met brede opengewerkte rand op 4 pootjes. 925/000 ca. 373gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Kristalschaal, zilv. hengsel
Starting price 225 EUR

2-Delig Zilv. theeservies
Result: 500 EUR

3-Delig setje zilver
Result: 150 EUR

Etagere
Starting price 30 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Zilveren chatelaine 1883
Starting price 280 EUR

Tasje, zilv. beugel
Starting price 100 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas met bijbehorende zilveren ketting eind 1800 Cond.: U

Houten doos, zilv. deksel
Starting price 50 EUR

Houten kistje met Hollands zilveren applique, jaarletter E: 1964 835/000 Cond.: U

8 Verzilv. borden
Result: 90 EUR

Acht zilver plated borden met parelrand 20e eeuw ø28cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Starting price 15 EUR

Verzilverde broodmand
Result: 60 EUR

Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U