This website uses cookies

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Messing nap
Result: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G

Geldcassette
No reserve price

Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G

Bronzen kistje
Result: 80 EUR

Tinnen kinderserviesje
Result: 60 EUR

Crucifix 20e eeuw
Starting price 30 EUR

4-Delige toiletset
Starting price 30 EUR

Tinnen kan
Result: 40 EUR

Vroege tinnen kan, vermoedelijk 17e-18e eeuw. Deuk in de kraag en de bodemrand is bedeukt en zit los 15x18xø12cm. Cond.: R

Groene hengselkaraf
Result: 20 EUR

Groen glazen hengselkaraf ca. 1900 handbeschilderd met een vrouwenfiguur tussen klaprozen H.: 31cm. Cond.: G

Dokterstas, krokodil
Result: 80 EUR

Oude krokodillenlederen dokterstas ca. 1920 met messing sloten in goede staat 32x41x25cm. COnd.: G

Koebel, 19e eeuw
Result: 15 EUR

Grote antieke 19e eeuwse koebel in goede staat (Tirol?) 21x19x28cm. Cond.: G

Handbeschilderde glazen vaas
Starting price 20 EUR

Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G

Bloempot van tegels
Starting price 10 EUR

Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G

3 Vuurvergulde wandlampen
Result: 20 EUR

8 Delen tin 20e eeuw
Starting price 10 EUR

8 Delen tin 20e eeuw 10-22cm. Cond.: G

Messing tabaksdoos
Result: 10 EUR

Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Result: 25 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw, gemerkt Daalderop Holland, in zeer goede staat 39x22xø12cm. Cond.: G

Wanddecoratie
No reserve price

Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G

Tinnen kruik
Result: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G

Houten sierschotel
No reserve price

Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
No reserve price

Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U

2 Moderne zuilen
Result: 30 EUR

Twee moderne zuilen in classisitische vormgeving. Gekleurd polyester 73x28x28cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Starting price 25 EUR

Messing kroonluchter 9-lichts 20e eeuw in zeer goede staat 52xø62cm. Cond.: U

2 Moderne spiegels
Result: 10 EUR

Indonesisch lepelrekje
Result: 15 EUR

Indonesisch lepelrekje met 6 bewerkte zilveren lepeltjes 800/000 20e eeuw 31x15x2cm. Cond.: G