Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G
Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G
Antiek tinnen Hollands kinderserviesje 19e eeuw bestaande uit; 6 kop & schotels, spoelkommetje, suikervaasje en melkkannetje in zeer goede staat 4-8,5cm. Cond.: G
Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G
Vroege tinnen kan, vermoedelijk 17e-18e eeuw. Deuk in de kraag en de bodemrand is bedeukt en zit los 15x18xø12cm. Cond.: R
Groen glazen hengselkaraf ca. 1900 handbeschilderd met een vrouwenfiguur tussen klaprozen H.: 31cm. Cond.: G
Oude krokodillenlederen dokterstas ca. 1920 met messing sloten in goede staat 32x41x25cm. COnd.: G
Grote antieke 19e eeuwse koebel in goede staat (Tirol?) 21x19x28cm. Cond.: G
Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G
Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G
Drie antieke vuurvergulde wandlampen ca. 1900 in Empire stijl 22x28cm. en 23x14cm. Cond.: G
Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw, gemerkt Daalderop Holland, in zeer goede staat 39x22xø12cm. Cond.: G
Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G
Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G
Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U
Twee moderne zuilen in classisitische vormgeving. Gekleurd polyester 73x28x28cm. Cond.: G
Messing kroonluchter 9-lichts 20e eeuw in zeer goede staat 52xø62cm. Cond.: U
Indonesisch lepelrekje met 6 bewerkte zilveren lepeltjes 800/000 20e eeuw 31x15x2cm. Cond.: G