Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een ruiter te paard met siertooi 23,5x16,5cm. Cond.: G
Oud scheepsmodel in showvitrine van het schip "Charlotte Rhodes", 20e eeuw 47x72x30cm. Cond.: G
Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G
Groot houten scheepsmodel van een 18e eeuws galjoen, 20e eeuw 88x112x25cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G
Houten bewerkte likeurset met twee karaffen en 8 glazen ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 32x15x23cm. Cond.: G
Thermometer ca. 1900 met bewerkte messing omlijsting. Thermometerplaat is nieuw 37x12,5cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuwse tinnen kraantjeskan (klein model) met zwarte beschildering en in goudverf afgebeeld vogels bij het riet 35xø10cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Groot heilig kruis met gietijzeren Corpus Christi 19e eeuw. Eikenhouten kruis 141x77cm. Cond.: G
Zilvertin schaal in de vorm van een nautilusschelp ca. 1890, vermoedelijk Frankrijk 26x11x31cm. Cond.:G
Drie oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw. Compleet en in goede staat 58-65cm. Cond.: G
19e Eeuwse Japanse lakwerk reis-schrijfkist beschilderd met goudverf. Voorstellend figuren in landschap, geheime lade. Originele sloten en grepen in zeer goede staat. Binnenwerk met schrijfblad en vak...
Zeldzame bronzen cloisonne Japanse wierookbrander in de vorm van een tempel en in de voet een uitgewerkte draak. Brander is 3-delig, middelste deel met een deurtje. De puntjes van het tempeldak zijn i...
Grote vuurvergulde bronzen altaarkandelaar 19 eeuw met Gotische ornamentuur 78x15x15cm. Cond.: G
Bronzen Aziatische gong 19e eeuw met bronzen ophangsysteem. Origineel ø35cm. Cond.: G
Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G
Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.