This website uses cookies

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Steiff Leeuw, Studio Collection 2704
Steiff Leeuw, Studio Collection

Result:

200 EUR

Sold
Pop ca. 1910 2725
Pop ca. 1910

Result:

90 EUR

Sold
Armand Marseille ca. 1900 2745
Armand Marseille ca. 1900

Result:

80 EUR

Sold
Gote antieke kinderwagen 2817
Gote antieke kinderwagen

Result:

80 EUR

Sold
Duw kinderwagen 2733
Duw kinderwagen

Result:

60 EUR

Sold
Popje, meisje 2726
Popje, meisje

Result:

50 EUR

Sold
4x ERTL 1:18 Auto's 2748
4x ERTL 1:18 Auto's

Result:

50 EUR

Sold
9x Bburago 1:24 Auto's 2775
9x Bburago 1:24 Auto's

Result:

50 EUR

Sold
2x Maisto 1:18 Auto's 2790
2x Maisto 1:18 Auto's

Result:

45 EUR

Sold
Stoomwals 2822
Stoomwals

Result:

45 EUR

Sold
Ongemerkt, pop jongen 2741
Ongemerkt, pop jongen

Result:

40 EUR

Sold
ERTL Austin Healey 3000 Roadster 2749
ERTL Austin Healey 3000 Roadster

Result:

40 EUR

Sold
10x Bburago 1:24 Auto's 2776
10x Bburago 1:24 Auto's

Result:

40 EUR

Sold
Jaucke pop, Rinus Morsink 2708
Jaucke pop, Rinus Morsink

Result:

38 EUR

Sold
Papier mache, jongenspop 2715
Papier mache, jongenspop

Result:

35 EUR

Sold
Twee jongenspoppen ca. 1930 2718
Twee jongenspoppen ca. 1930

Result:

35 EUR

Sold
Koenig en Wernicke, jongenspop 2738
Koenig en Wernicke, jongenspop

Result:

35 EUR

Sold
4x Maisto 1:18 Auto's 2780
4x Maisto 1:18 Auto's

Result:

35 EUR

Sold
21x Modelauto's Solido1:43 2785
21x Modelauto's Solido1:43

Result:

35 EUR

Sold
20x Modelauto's Solido 1:36 - 1:43 2787
20x Modelauto's Solido 1:36 - 1:43

Result:

35 EUR

Sold
20x Modelauto's Solido1:36-1:43 2792
20x Modelauto's Solido1:36-1:43

Result:

35 EUR

Sold
22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43 2795
22x Modelauto's Matchbox1:36 - 1:43

Result:

35 EUR

Sold
Franklin Mint 1922 Ahrens Fox 2802
Franklin Mint 1922 Ahrens Fox

Result:

35 EUR

Sold
4 Papier machee popjes 2716
4 Papier machee popjes

Result:

30 EUR