Twee majolica borden midden 20e eeu, blauw/wit gekleurd met een man en een vrouw ø22cm. Cond.: G
Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G
Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R
2 Kopjes & 1 schotel. Kopjes zijn zogenaamde snorkopjes (wanneer je koffie drinkt wordt de snor niet nat d.m.v. een speciaal schotje). Kopjes zijn Duits eind 19e eeuw, beide met tekst "Zu schonen dein...
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G
Antiek 3-delig kaststel ca. 1890, mintgroen opaline glas (1 vaas heeft een barst), 38x15cm. en 27,5x13cm. Cond.: R
Twee porseleinen vazen Delfts blauw 20e eeuw, Jugendstil vorm, decor met bloemen en schepen 27xø12cm. Cond.: G
18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R
Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G
Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R
3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Paartje, 1x man met banjo, 1x man met hoed. 25cm. 16cm. en 18cm. Cond.: G
3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. 1 Figuur is gelijmd 2x21cm. en 1x25cm. Cond.: G
3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R
3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G
Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.
Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.
Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...
2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.
Antieke Jugendstil geglazuurde tegel ca. 1910 met lijst 26x16cm. Cond.: G