Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.
Glazen bokaal eind 19e eeuw, Duitsland met spreuk "Heraus mit dem Wort, wenn's wahr ist, Hinein mit dem Trunk, wenn's klar ist!" H.: 30cm.
2 Keramiek vazen 20e eeuw, 1 bolvaas Doulton Burslem rondom polychroom beschilderd met een landschap,
H.10 cm., 1 cilinder vaas met bloemmotief. H. 10 cm.
Stel Chinese keramiek vazen 20e eeuw. Beige ondergrond met polychrome beschildering met strijdscenes. 29,5cm.
Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.
Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.
Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.
Meissen schaal in de vorm van een blad 2e helft 20e eeuw. 22cm.
Twee grote Chinees porseleinen tuinzetels, beschilderd met bloemdecor en vogels 20e eeuw 47xø36cm. Cond.: G
Vier delen Herend porselein Hongarije 20e eeuw. 2x Geschulpte schalen met greep 4,5x20x17cm. 2x Geschulpte schaal 3,5x22x17cm. Allen met decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G