een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.
Engelse etagere notenhout met intarsia omstreeks 1880, 1.33x0.66x0.28m
Zwart marmeren klokkenstel met een sculpture vorstellende een vrouw Frankrijk. H70cm
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Mahonie houten ronde cilindrische theestoof, Holland ca. 1820, 0,48xø36